تیم ChainGuardian برای تقویت در پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین، Cryptoverse را راه اندازی میکند

تیم پشتیبانی بازی بلاک چینی کانادایی  ChainGuardians، که یک بازی RPG  برای کسب درآمد مبتنی بر بازیکن است، در حال راه اندازی یک پلتفرم بازی متاورسی جدید به نام Cryptoverse است. هدف این تیم ایجاد متاورس نهایی است که پذیرش غالب بازی‌های بلاک چین را برای علاقمندان امکان پذیر می‌کند. این بازی  بر روی برخی از بهترین موتورهای بازی اجرا می شود که به بازیکنان تجربه ای روان، باکیفیت و لذت بخش را در حین بازی کردن انتقال می دهد.

Cryptoverse یک دنیای مجازی سه بعدی است که با Unreal Engine 5، یکی از پیشرفته ترین موتورهای بازی موجود برای بازی های بلاک چین ساخته شده است. بازیکنان در بازی می‌توانند مالکیت  دارایی‌های مجازی مانند LAND، ساختمان‌ها و مناطق را که به عنوان توکن‌های ERC-721 یا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ارائه می‌شوند، در اختیار داشته باشند. کریپتوورس دارای «مکانیک اجتماعی» منحصربه‌فردی از جمله لایه‌های اجتماعی مختلف، پیشرفت‌های درون بازی و انواع دارایی‌ها از جمله آواتارها، وسایل نقلیه، زمین و ساختمان‌ها  که بازیکنان می‌توانند اختیار آن ها را در دست داشته باشند.

برای اطمینان بیشتر، بازیکنان از طریق توکن CGG که در ChainGuardians نیز استفاده می‌شود، تشویق می‌شوند. توکن CGG همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد از دارایی‌های مجازی خود درآمدزایی کنند و در بازارهای عمومی نیز قابل معامله است.

رابی کاکرین، یکی از بنیانگذاران The Cryptoverse، می گوید: «Cryptoverse یک دنیای مجازی سه بعدی همه جانبه است که در Unreal 5 ساخته شده است که زیربنای آن فناوری بلاک چین است. «در Cryptoverse، کاربران این اختیار را خواهند داشت که با استفاده از CGG تجارب خود را ایجاد، مالکیت دارای های خود را در اختیار داشته و از آنها کسب درآمد کنند، توکنی که  زیربنای اکوسیستم ChainGuardians و ChainBoost نیز هست.»

مختصری از اکوسیستم Cryptoverse
این پلتفرم در هسته خود،  از هشت جزیره تشکیل شده است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و کیفیت های متفاوتی هستند. هر یک از جزایر  منطقه متفاوتی را نشان می دهد که برای ارائه حس زیبایی منحصر به فرد به بازیکنان ساخته شده است که برای جامعه خاص طراحی شده است. با شروع از یک نقطه اولیه، بازیکنان و ساکنان هر منطقه آزادند تا آن را مطابق میل خود پیش برند و یک دنیای مجازی ارگانیک و همیشه در حال تکامل ایجاد کنند.


“عکس مربوط به بازی نیست”

این جزایر همچنین شامل یک «منطقه مرکزی» یا هاب هستند، جایی که همه بازیکنان در Cryptoverse می‌توانند با یکدیگر ملاقات کرده و تعامل داشته باشند. هاب با یک تم سایبرپانک ساخته شده است و دارای یک محیط منحصر به فرد و روان است.

در لایه اجتماعی، هر LAND حداکثر انعطاف پذیری را با استفاده از قابلیت های اشتراک گذاری و ترکیب NFT، و همچنین فرصت های تعامل اجتماعی منحصر به فرد مانند سیستم پرانا (یک سیستم شهرت مبتنی بر کارما) و مشوق های پاکسازی LAND ارائه می شود.

جدا از حالت‌های بازی چشمگیر و گزینه‌های NFT ارائه شده در Cryptoverse، این کیفیت فنی آن است که واقعاً در این پروژه برجسته است. این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 5 ساخته شده است، یک موتور بازی که با واقع گرایی واقعی هم مرز است و به بازیکنان یک تجربه بسیار واقعی در حین بازی بلاک چین ارائه می دهد. Cryptoverse  دارای تجربه‌های واقعیت مجازی (AR)، واقعیت افزوده (AR) و واقعیت توسعه‌یافته (XR) است که توسط آخرین فناوری و هنرمندان برتر سینما از استودیوهای کلاس جهانی پشتیبانی می‌شوند.

علاوه بر این، این پلتفرم با کیت های توسعه نرم افزاری پیشرفته معماری دوگانه (SDK) نیازهای توسعه دهندگان را برآورده می کند. این به آنها اجازه می دهد انیمیشن ها، افکت ها یا دارایی های سفارشی شده خود را پیاده سازی کنند. برای توسعه‌دهندگانی که از نظر فنی باهوش نیستند، Cryptoverse جلوه‌های سفارشی‌سازی را بدون نیاز به کدنویسی ارائه می‌کند، در حالی که توسعه‌دهندگان با مهارت فنی می‌توانند از SDK پیشرفته مودینگ استفاده کنند.

در نهایت، Cryptoverse  در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پیش فروش زمین در داخل هاب و سایر مناطق در سراسر مجمع الجزایر خود است. شرکت‌کنندگان اولیه در پیش‌فروش، هنگام خرید از لانچ‌پدهای شریک و بازارهای NFT، ده درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.