کوتاه از پروژه “ادغام” اتریوم

گروه سیتی این ادغام را مهم‌ترین ادغام در تاریخ کریپتو از زمان عرضه بیت‌کوین می‌داند. تحلیلگر جی پی مورگان می گوید که به لطف “ادغام”، ارزهای دیجیتال به یک ثبات نسبی رسیده اند. این خبر قبل از راه اندازی تاریخی W3bstream در آزمایشگاه MachineFi منتشر می شود. “IoTeX” و سازنده اصلی آن “MachineFi Lab” اعلام کرده اند که آماده حمایت کامل از پروژه”ادغام” اتریوم هستند که ممکن است در 19 سپتامبر 2022 اتفاق بیفتد.

راولن چای، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آیوتک گفت: پروژه “ادغام”  اتریوم یکی از رویدادهای طولانی مدت در حوزه کریپتو و بلاک چین است. کل تیم IoTeX و من در مورد انتقال اتریوم به پروتکل Proof-of-Stake بسیار هیجان‌زده هستیم و اطمینان حاصل کرده‌ایم که از لحاظ فنی و کاملاً زودتر از موعد برای پشتیبانی از “ادغام” آماده هستیم.

Chainlink اعلام کرد که از هیچ فورکی (PoW Ethereum) پشتیبانی نخواهد کرد و فقط از “Ethereum PoS” پشتیبانی میکند. این سازمان در هشداری محتاطانه اعلام کرد که قراردادهای هوشمند مستقر در PoW ممکن است در طول “ادغام” رفتار غیرمنتظره ای داشته باشند.

 

تیم بیکو، توسعه‌دهنده اتریوم که توسعه نرم‌افزار برای پروژه “ادغام” در بلاک چین فعلی اتریوم با زنجیره بیکن، بعنوان یک لایه اجماع جدید اثبات سهام، رهبری می‌کند، گفت که بعید است کاربران اتریوم متوجه تفاوت‌هایی در عملکرد شبکه شوند.

آخرین گزارش و چشم انداز بازار ماهانه “Kraken Intelligence” می گوید که اعتماد سرمایه گذاران به اتریوم در حال افزایش است همزمان نوسانات ETH قبل از “ادغام” هم کاهش یافته و به یک ثبات نسبی رسیده است، ارتقایی که اتریوم را دوستدار محیط زیست می کند.

“Chandler Guo”، یک استخراج کننده برجسته چینی اتریوم، مخالفت خود را با ادغام اعلام کرده و برنامه های هارد فورک را اعلام کرده است، حرکتی که جاستین سان از ترون از آن حمایت کرده است.

“CoinShares” در گزارشی اعلام کرد:

با نزدیک شدن به “ادغام”، موسسات به مدت هفت هفته متوالی به سمت اتریوم هجوم می‌آورند. اتریوم مجموعا 16 میلیون دلار ورودی داشته و تقریباً از هفت هفته متوالی از جریان ورودی به ارزش 159 میلیون دلار برخوردار است.

همانطور که Samsung Next، Draper Dragon، و Escape Velocity Ventures، سرمایه‌گذارن آزمایشگاه MachineFi بیان کرده اند، این دسته از دارایی دیجیتال جدید بدون شک اقتصاد Web3 را متزلزل خواهد کرد. این امر به میلیاردها نفر کنترل داده‌هایشان را باز می‌گرداند و آنها را با درآمدی بالغ بر 3000 دلار در سال توانمند می‌سازد، رقمی که در طول زمان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.