درباره ما

بروکریار به منظور معرفی کامل و تمرکز بر روی ویژگی جدید بازارهای فارکس با عنوان کپی تریدینگ ایجاد شد. بروکریار با معرفی بهترین بروکرها در این زمینه سعی در ایجاد بستری برای افرادی هست که تجربه لازم برای معاملات مستقیم در فارکس را ندارند ولی تمایل به کسب درآمد دلاری دارند. و به این ترتیب این امکان برای آنان فراهم شد که با سرمایه گذاری و کپی تریدینگ بر روی افراد خبره و با تجربه فارکس، بتوانند سود کسب کنند چشم انداز این وبسایت در آینده فراهم شدن مسیری است که افراد بیشتری با .بازارهای جهانی معاملات آشنا بشوند.

ما رسالت خود در بروکریار را تسهیل روند مقایسه، بررسی و در نهایت انتخاب بروکر می‌دانیم. ما متعهد هستیم که بروکرها را بدون پیش‌داوری و بی‌طرفانه بررسی کنیم و بروکرهای بی‌اعتبار و متخلف را به معامله‌گران معرفی نماییم.

وقتی پای صحبت تریدرهای باسابقه بنشینید، حتما خاطرات بسیاری از تخلفات بروکرهای کم‌اعتبار یا اسکم در بازار فارکس برایتان تعریف خواهند کرد! بروکرهایی که با زرق و برق و تبلیغات زیاد سعی می‌کنند افراد کم اطلاع و تازه‌وارد به این بازار را جذب کرده و با انواع روش‌های مدرن، کلاه آن‌ها را بردارند.

در کنار بروکرنماهایی که مشکلات گوناگونی را برایتان ایجاد خواهند کرد، بروکرهای معتبر و باسابقه‌ای وجود دارند که با خدمات و اعتبار مناسب می‌توان با یک اطمینان نسبی به سراغ آن‌ها رفت.