صرافی آسندکس، یک پلتفرم میم DeFi را فهرست می‌کند

آسندکس قصد دارد Lovely Inu را تحت جفت معاملاتی $LOVELY/USDT لیست کند. پلتفرم Lovely Inu  یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر میم بلاک چین است که هدف آن بازدهی  صد در صد، توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و موارد دیگر است.

اینو دوست داشتنی (Lovely Inu) بخشی از انقلاب نمادین میم است. این پروژه به ارائه ارز دیجیتال به مخاطبان اصلی به عنوان یک راه حل یک مرحله ای می پردازد. پروتکل جدید DeFi زیرساختی را ایجاد کرده است که در آن کاربران می توانند ارزهای دیجیتال مختلف را معامله کنند. به عنوان یک ابتکار جامعه محور، لاولی اینو ارتباط باز با کاربران را حفظ می کند و کاربران را به همکاری در پروژه تشویق می کند و یک پلت فرم با عملکرد بالا برای پروژه های دیگر فراهم می کند. هدف این پلتفرم رشد بلندمدت است و با نبولا سولیژن برای بررسی ایمنی و قابلیت اطمینان این پلت فرم کار کرده است.

توکن لاولی یک توکن BEP-20 است که در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) معامله می شود. لاولی از سرعت BSC و هزینه های پایین تراکنش سود می برد و آن را برای علاقه مندان به میم بسیار قابل قبول می کند. از آنجایی که لاولی اینو بازار مخصوص به خود را دارد که در آن کاربران می‌توانند لاولی را برای کسب NFT در اختیار داشته باشند، هنرمندان می‌توانند از رقابت‌های روی پلتفرم برای کسب سود بیشتر استفاده کنند.

صرافی آسندکس در سال 2018 راه اندازی شد.این پلتفرم یک صرافی ارز دیجیتال جهانی است که به بیش از 1.5 میلیون مشتری خرده فروشی و سازمانی در سراسر جهان از طریق مجموعه محصولات جامع خود از جمله معاملات نقطه ای، مارجین و معاملات آتی، خدمات کیف پول و پشتیبانی سهام برای بیش از 200 پروژه بلاک چین مانند بیت کوین. اتر، سولانا، کاردانو و موارد دیگر خدمات ارائه می دهد. با فهرست شدن توکن لاولی در AscendEX، نقطه ورود جدیدی برای سرمایه‌گذاران و علاقمندان به میم‌ها در جهت جاری و فعال ماندن نقدینگی شان ایجاد میشود!